SPOTKANIE Z MUZYKĄ

18 stycznia 2018r w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „SPOTKANIE Z MUZYKĄ”. Tematem przewodnim był taniec karnawałowy. Uczniowie dowiedzieli się wiele na temat najpopularniejszych tańców towarzyskich m.in. o sambie, która wchodzi w skład tańców latynoamerykańskich. Prowadzący spotkanie rozmawiali także z uczestnikami na temat stylu tańca i całej twórczości Michaela Jacksona oraz Madonny. Nie zabrakło tradycyjnych konkursów, tym razem tanecznych. Układy taneczne prezentowali tancerze z teatru tańca V6 z Łodzi.

M. Merk
M. Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *