BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 03.02.2018 roku w Sali bankietowej OSP w Sulejowie odbył się Bal karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Wyśmienitej zabawie, w atmosferze karnawałowego szaleństwa, towarzyszyły inne atrakcje jak wybór Króla i Królowej Balu, walczyk czekoladowy, zabawy i konkursy taneczne. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie składa serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za wspaniałą organizację, sponsorom za wsparcie i gratulacje dla wszystkich uczestników balu za szampańską zabawę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.