KONKURS „ DLA CIEBIE”

Uczniowie klasy IIIb Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „DLA CIEBIE”, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejowie.
W dniu 14 lutego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom. Dzieci zostały zaproszone do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie panie bibliotekarki serdecznie podziękowały im za zaangażowanie i przygotowanie prac konkursowych. Uczniowie poznali także historię związaną z tradycją obchodzenia „Walentynek” oraz wysłuchali bajki pt. „Królewna Śnieżka”. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Nadia Papiernik
II miejsce- Amelia Wroniszewska i Filip Radomiak
III miejsce – Martyna Piechura i Martyna Kaczmarek
Wyróżnienie- Blanka Socha, Dawid Olczyk.

Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni pięknymi książkami i słodkimi upominkami. Każdy uczestnik konkursu otrzymał także przepiękny dyplom oraz drobny upominek. Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy Paniom pracującym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sulejowie.

M. Merk
M. Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *