WYJAZD DO KINA

W piątek 16 lutego 2018r uczniowie klasy Ia, IIb, IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wraz z wychowawcami wybrali się do kina Helios w Piotrkowie Tryb. na film pt. „Gnomy rozrabiają”. Seans poprzedzony był prelekcją oraz konkursami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Dzieci miały okazję przypomnieć sobie wiele postaci z bajek m.in. syreny, krasnale, krasnoludy wróżki, smoki itp. Uczniowie bawili się doskonale. Żadne dziecko nie pozostało bez nagrody. Sam film również przypadł uczniom do gustu i wszyscy zgodnie stwierdzili, że chcą jeździć na takie seanse częściej. Serdecznie dziękujemy pani Beacie Bąkowskiej za zorganizowanie szeregu atrakcji i nagród dla naszych wychowanków.

M. Merk
M. Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *