TEATR ILUZJI

W piątek 23 lutego 2018r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie mieli możliwość obejrzenia profesjonalnego teatru iluzji. Podczas spotkania uczniowie nie pozostawali jedynie biernymi widzami, ale sami stawali się głównymi bohaterami. Mogli obejrzeć kilka sztuczek, m.in. pomnażanie monet, czytanie w myślach, magiczną lampę, zaczarowaną skrzynię itp. Największym jednak zainteresowaniem wśród młodych widzów cieszył się pokaz lewitacji, który dzieci wspominały jeszcze długo po zakończeniu spektaklu.

M.Merk
M.Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.