“WEEKEND NA SPORTOWO”

W dniu 25.02.2018r. uczniowie oddziału mistrzostwa sportowego Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, zawodniczki i zawodnicy UKS “FUKS” Sulejów oraz sympatycy piłki siatkowej dopingowali w bełchatowskiej hali sportowej Energia mecz Plus Ligi Piłki Siatkowej SKRA Bełchatów – Cerrad Czarni Radom. Wynik 3:2 dostarczył kibicom gorących sportowych emocji. Doping oraz atmosfera małego sportowego święta podkreślała dobre nastroje i humory kibiców. Forma spędzania wolnego czasu „w roli kibica” okazała się nie małym wyzwaniem dla dzieciaczków, byli jednymi z najlepiej bawiących się kibiców i wyróżnionych przez organizatorów za najlepiej dopingujący sektor na hali. Organizatorami wyjazdu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, UKS “FUKS” Sulejów oraz Łódzki Związek Piłki Siatkowej, tu specjalne podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.