WYCIECZKA GIMNAZJALISTÓW DO ŁODZI [ 20.02.2018 R. ]

Dnia 20 lutego 2018r. odbyła się wycieczka do Łodzi. Uczestniczyli w niej uczniowie klas drugich gimnazjum. Opiekunami wycieczki byli nauczyciele: Nina Cichoń, Katarzyna Michalik , Wanda Gemel i Daniel Bajon.
Po przybyciu do Łodzi udaliśmy się do Parku Trampolin „SALTOS”, ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.
Po rozgrzewce pod okiem instruktora uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji: ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Po 2 godzinach wyczerpującej fizycznie rozrywce zwiedziliśmy największy w Polsce „Dworzec Łódź Fabryczna”, który został odrestaurowany i oddany do użytku 11 grudnia 2017 r.
Kulminacyjnym punktem wycieczki było wejście do Pokoju zagadek – Escape Room, w którym cztero-osobowe grupy przez 60 minut intensywnie pracowały umysłowo. Aby wydostać się z pomieszczenia młodzież musiała rozwiązać szereg zadań logicznego myślenia i analizowania faktów. Na zakończenie udaliśmy się na obiad, po czym zadowoleni i szczęśliwi ruszyliśmy do domu. Droga powrotna minęła bardzo przyjemnie i wesoło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *