„ZAKLĘTE GRANIE”

W poniedziałek 12 marca 2018r uczniowie klas 0-III Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym, które odbyło się w MOK w Piotrkowie Tryb. Spektakl przygotowali aktorzy teatru ARTENES z Wrocławia, a jego tytuł to „Zaklęte granie”. Sztuka ta miała charakter fantastyczny, a zarazem pouczający. Uświadomiła dzieciom złe strony zbyt częstego korzystania z tabletów, komputerów i zasobów Internetu. Uczniowie dowiedzieli się, że z komputera należy korzystać nie więcej niż 30 minut dziennie, przypomnieli sobie także, że istnieją inne równie ciekawe sposoby spędzania czasu wolnego.

M.Merk
M.Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.