SPOTKANIE Z MISTRZEM

SP 1 w Sulejowie na spotkaniu z Adamem Kszczotem

W dniu 16 marca uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych połączonych z odwiedzinami Adama Kszczota w Szkole Podstawowej w Mniszkowie, której tegoroczny halowy Mistrz Świata na 800 metrów jest absolwentem.
Spotkanie z Mistrzem jest imprezą cykliczną, na którą zostaliśmy zaproszeni przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Mniszkowie. Pierwszym punktem wydarzenia było przedstawienie sukcesów Adama, potem były występy uczniów dla niego i quiz wiedzy lekkoatletycznej. W między czasie można było zdobyć podpis Mistrza. Adam dostał zaproszenie do naszej szkoły i podziękowanie. Po występach uczniów z Mniszkowa dla swojego idola nastąpiły zawody w skoku wzwyż i biegach na 800 metrów dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Jakub Albin, Adrian Pawlikowski, Szymon Woźniakiewicz, Bartosz Marchewka, Maciej Biernacki, Jakub Śniady, Piotr Paszewski i Dawid Marcinkowski. W biegu szkół podstawowych Jakub Albin zajął 4 miejsce, natomiast wśród klas gimnazjalnych Adrian Pawlikowski zajął 5 miejsce. Nagrody dla najlepszych zawodników wręczał Adam Kszczot. Opiekunem podczas zawodów był Łukasz Nojek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *