„BIAŁE NOCE”… CZY ISTNIEJĄ?

W nocy z 16 na 17 marca odbyła się „biała noc” klasy II a wraz z wychowawczynią Katarzyną Molińską w szkole. Swoją nocną przygodę rozpoczęliśmy od przygotowania klasy do spania tzn. przynieśliśmy materace z sali gimnastycznej i rozłożyliśmy śpiwory. Później przebraliśmy się w stroje gimnastyczne i poszliśmy na salę gimnastyczną. Gdy wróciliśmy do klasy rozpoczęliśmy wspólną kolację. Po kolacji rozegraliśmy kilka bardzo ciekawych zabaw. Po udanych zabawach wskoczyliśmy do śpiworów i oglądaliśmy bajki. Mimo konieczności wyciszenia się i zasypiania, słychać było monotonne szepty i różne dźwięki, które to nam uniemożliwiały. Około godziny 1.00 nawet najwytrwalsi, którzy po cichu rozmawiali, ucichli. Obudziliśmy się o poranku, około 5.45, ubraliśmy się i dalej wesoło spędzaliśmy czas. Wesoło i z bardzo dobrymi wspomnieniami wróciliśmy do domów o godz.10.00. Będziemy mieli co wspominać….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *