MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

W poniedziałek 26 marca 2018r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie mieli przyjemność spotkać się z finalistami konkursu Miss i Mistera Ziemi Łódzkiej. Goście zaprezentowali uczniom nagrania z kulis przygotowań do konkursu jak również z występów. Opowiedzieli również na czym polega ich rola po zdobyciu tytułu. Swoje obowiązki często muszą godzić z pracą i nauką, co niejednokrotnie nie jest łatwe. Dzieci dowiedziały się jakimi cechami powinni charakteryzować się kandydaci do korony Miss i Mistera. Mieli także możliwość sami poczuć się przez chwilę jak prawdziwi laureaci konkursu piękności. Wybrane osoby zaprezentowały się „na dywanie” uczestnicząc w mini pokazie mody. Dzieci mogły także założyć korony laureatek i ich szarfy, wykonać pamiątkowe zdjęcia i otrzymać autografy. W ten właśnie sposób udało się choć w części spełnić marzenia niektórych uczniów, a zwłaszcza dziewczynek, gdyż która z nich nie marzy o tym, aby zostać tą najpiękniejszą, włożyć koronę i poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Goście zachęcali uczniów, aby nie rezygnowali ze swoich marzeń, gdyż przy odrobinie wysiłku można osiągnąć to o czym naprawdę marzymy. Serdecznie dziękujemy wszystkim laureatom konkursu Miss i Mistera Ziemi Łódzkiej za przyjęcie zaproszenia i poświęcenie czasu naszym uczniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *