TEJ NOCY ZGŁADZONO PRAWDĘ W KATYŃSKIM LESIE…

8 kwietnia w kościele pod wezwaniem św. Floriana w Sulejowie odbyła się uroczysta msza święta w intencji ofiar zbrodni, dokonanej przez NKWD na polskich żołnierzach na terenie Katynia, Starobielska, Ostaszkowa, Smoleńska…

Uczniowie klas szóstych i siódmych naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, poświęcony tym dramatycznym wydarzeniom oraz 8 rocznicy katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy Sulejowa, przedstawiciele władz lokalnych, placówek oświatowych i stowarzyszeń oraz Senator RP Wiesław Dobkowski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *