„POWTÓRKA Z ROZRYWKI….”

Pierwsze nocowanie tak nam się spodobało, że poprosiliśmy naszą wychowawczynię o „powtórkę z rozrywki”. Pani zgodziła się i 13 kwietnia zostaliśmy wraz z Panią Kasią Molińską sami w szkole. Było super, ale o godzinie 23 mieliśmy „niezapowiedzianą” wizytę przyjechał patrol policji, byliśmy wystraszeni, szybko wskoczyliśmy do śpiworów i cicho czekaliśmy co się stanie dalej. Okazało się, że Pani Kasia zrobiła nam niespodziankę edukacyjną. Panowie policjanci opowiedzieli nam o bezpieczeństwie i zachowaniu się na drodze, prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię i jak się zachować gdy jesteśmy sami w domu. Takiej atrakcji nikt się nie spodziewał. W sobotę wróciliśmy zmęczeni, ale w dobrych humorach do domu, było co opowiadać rodzicom i rodzeństwu.
Składamy podziękowania dla podinsp. Radosław Błażejewskiego Komendanta Komisariatu Policji w Sulejowie oraz sierż. szt. Sebastiana Zielonki naszego dzielnicowego, za umożliwienie i przeprowadzenie niespodzianki edukacyjnej z BRD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *