KOLEJNA NOC W SZKOLE

Tym razem na nocowanie w szkole zdecydowała się klasa VI a wraz ze swoim wychowawcą Mariuszem Magierą. Nocne „spanie” odbyło się z 20 na 21 kwietnia, w którym dzieci miały okazję jeszcze bardziej zintegrować się w zespole klasowym. Nocowanie zaczęło się od przygotowania miejsca noclegowego, po którym nastąpił relaks na zewnętrznej siłowni oraz konkurs w rzucie do kosza. Po wyczerpującym popołudniu posilaliśmy się wyśmienitą pizzą, przy której planowaliśmy kolejną klasową imprezę, tym razem wyprawę kajakowo – rowerową.
Miłą niespodzianką były odwiedziny Pana Dyrektora Grzegorza Rucińskiego, który przeprowadził kolejne konkursy, w których dzieci bardzo chętnie ze sobą rywalizowały. Nie obyło się bez zabaw w chowanego, wspólnego tańca oraz seansu filmowego. Po rannej pobudce i toalecie nadszedł czas na wielkie sprzątanie, oraz wręczenie nagród. Po śniadaniu wspólnie wybraliśmy się na lody, po których uczniowie wrócili do domu. Klasa nocowała w szkole po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *