TRADYCYJNY SAD

Dnia 25 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się Forum Rodziców w związku z założeniem Tradycyjnego Sadu. Zgromadzonych rodziców powitała Dyrekcja szkoły. Forum poprowadziły uczennice klasy VI C z grupy Eko- Sulejowianek. Wspierała je koordynatorka projektu. Uczennice opowiedziały rodzicom o idei projektu. Zaprezentowały główne założenia projektu. Rodzice obejrzeli prezentację multimedialną: Jak to z sadem było? Wywiązała się dyskusja na temat Mapy Pomologicznej. Grupa Eko-Sulejowianek zachęciła zgromadzonych do pomocy zarówno w przekazywaniu informacji dotyczących starych odmian drzew owocowych rosnących na terenie gminy, jak i w opiece nad sadem. Uczennice zaznaczyły, iż sad powstał w ramach uczniowskiego projektu, ale jest inicjatywą ogólnodostępną dla całej społeczności lokalnej. W zebraniu uczestniczyli rodzice uczniów klas IV, V, VI,VII oraz klas II i III gimnazjum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *