DŁUGA DROGA DO SUKCESU….

Dnia 27 kwietnia 2018r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr1 w Sulejowie zostały przeprowadzone zawody gminne w mini piłce nożnej dziewcząt w ramach kalendarza Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiły zespoły dziewcząt z SP Łęczno oraz SP nr1 Sulejów.
W wyniku tych rozgrywek I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
w Sulejowie, natomiast II miejsce SP Łęczno.
8 maja 2018r. również na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
w Sulejowie odbył się etap powiatowy rozgrywek w mini piłkę nożną dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Przyjechały do nas zespoły ze szkół : SP Boryszów, SP Wolbórz, SP Baby i SP Straszów. Dziewczęta grały systemem “każdy z każdym”. W tych zawodach I miejsce zajęła drużyna z SP nr1 Sulejów zostając Mistrzem Powiatu Piotrkowskiego pokonując Boryszów 3:2,Baby 3:1, Straszów 3:0 i Wolbórz2:0. II miejsce zajęła drużyna ze SP Baby, III miejsce SP Straszów, IV miejsce SP Boryszów i V miejsce SP Wolbórz. Jako mistrzynie powiatu dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr1 w Sulejowie awansowały do zawodów na szczeblu półfinału wojewódzkiego, który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim 14 maja 2018r. Do tych rozgrywek przystąpiły cztery drużyny z SP Tomaszów, SP Opoczno, SP Długie i SP nr1 Sulejów. Wygraliśmy z Opocznem 1:0 oraz z SP Długie 4:2, natomiast z Tomaszowem przegraliśmy 2:3. W rezultacie zajęliśmy III miejsce w półfinale wojewódzkim.
Oto skład naszej drużyny: kapitan- Hanna Czerwińska, Wiktoria Misztela, Sandra Nowak, Natalia Paszewska, Roksana Firmowska, Dominika Sowa, Weronika Gorzeń, Joanna Sianos, Sara Nowak, Oliwia Bałecka, Szewczyk Julia oraz bramkarz- Agata Patura. Opiekunem drużyny jest Grażyna Ryszka. Gratulujemy naszym dziewczętom!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.