DZIEŃ PATRONA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II W SULEJOWIE

W tym roku minęło 11 lat od nadania naszej szkole zaszczytnego imienia Jana Pawła II. 17 maja 2018 r. społeczność szkolna uczestniczyła w wyjątkowym koncercie polskiej piosenki. Koncert ten dedykowany był patronowi szkoły – Janowi Pawłowi II.
Uroczystość ta stanowiła również swoisty ukłon w stronę tych wszystkich ludzi, którzy walczyli o to, byśmy mogli żyć w wolnym kraju. O to byśmy mogli śpiewać i mówić w ojczystym języku. O to byśmy byli szczęśliwi i bezpieczni. W tym roku obchodzimy 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Wszystkie klasy wykonały przepiękne piosenki. Nad doborem repertuaru czuwali wychowawcy klas. To oni przygotowali swoich podopiecznych do występu. Na małej, wielkiej scenie zostały zaśpiewane ponadczasowe piosenki z dzieciństwa, z okresu powojennego, a także współczesne. Publiczność bawiła się wyśmienicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *