„SPOTKANIE Z AFRYKAŃSKĄ PRZYRODĄ”

W dniu 14.05 w Miejskim Ośrodku Kultury uczniowie klas VII a i c ze Szkoły Podstawowej nr 1 pod opieką Pani Marzeny Rucińskiej i Pana Marcina Gliścińskiego uczestniczyli w

„Spotkaniu z afrykańską przyrodą„ widzianą oczami podróżnika i miłośnika Afryki Roberta Gondka, który w sposób niezwykle interesujący ukazał piękno i egzotykę afrykańskiego świata, a także różnorodność flory i fauny Czarnego Kontynentu. Swoją wiedzę czerpał z licznych podróży do 19 państw Afryki ukazując na fotografii wszystko to, czego osobiście doświadczył podczas każdej wyprawy.
Było ciekawie, były niespodzianki oraz losowanie nagród, a na koniec wspólne zdjęcie z podróżnikiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *