„ MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA”

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie na turnieju „ Mała Piłkarska Kadra Czeka”. 16 maja uczniowie SP nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięli udział w turnieju piłkarskim chłopców organizowanym przez powiatowe zrzeszenie LZS w Piotrkowie Tryb., który odbył się w Moszczenicy. W zmaganiach udział wzięły cztery drużyny z Moszczenicy, Gomulina, Niechcic i Sulejowa. Nasi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki: SP Moszczenica 0-4, SP Niechcice 0-1 i SP Gomulin 2-0. Ostatecznie wystarczyło to do zajęcia trzeciego miejsca.
Skład: Kowalski Piotr, Albin Jakub, Kołek Hubert, Konieczny Dominik, Klass Radosław, Biernacki Marcel, Leśniczuk Adrian i Budkowski Patryk.
Opiekun Łukasz Nojek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *