LAUREATKI KONKURSU SULEJOWSKIE SKOWRONKI

W poniedziałek 21 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie odbył się konkurs piosenki „SULEJOWSKIE SKOWRONKI”. W kategorii klas I-III Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowały uczennice klasy IIIb: Martyna Kaczmarek w piosence pt. „Mała smutna królewna” oraz duet Julia Lenarcik i Amelia Wroniszewska, które zaśpiewały piosenkę Anny Jantar „Radość najpiękniejszych lat”. Wszystkie reprezentantki naszej szkoły zaśpiewały przepięknie, a Julia Lenarcik i Amelia Wroniszewska zdobyły zaszczytne II miejsce. Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestniczkom i życzymy kolejnych sukcesów.

M.Merk
M.Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.