KINDER SPORT TURNIEJ

W dniu 12.05 w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany został ćwierćfinałowy turniej „Kinder” o mistrzostwo województwa łódzkiego w mini siatkówce dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w kategorii „dwójek” reprezentowały, wśród dziewcząt : Sonia Kędziora , Nikola Balasińska oraz Maja Lange , Alicja Kuśmierska i Oliwia Papiernik . Mieliśmy okazję obserwować bardzo zacięte pojedynki, w których nasze uczennice wykazały się ogromną ambicją, wolą walki i sporymi umiejętnościami sportowymi. Oprócz rywalizacji sportowej, bardzo ważnym aspektem tej imprezy, była wspaniała zabawa i aktywna forma spędzenia wolnego czasu przez dzieci. Zmaganiom młodym sportowcom towarzyszył doping licznie przybyłych kibiców. Dziewczęta godnie reprezentowali Szkołę Podstawową nr. 1 i gminę Sulejów, a niewątpliwym sukcesem był awans pary Nikoli Balasińskiej i Soni Kędziory do turnieju półfinałowego.
Wyniki :
SP 1 Sulejów I – Dwójka I 2:0
SP 1 Sulejów I – Tomaszów II 2:1
SP 1 Sulejów- Tomaszów V 2:0
SP 1 Sulejów- Volleyteam III 2:0

SP 1 Sulejów II – Tomaszów I 0:2
SP 1 Sulejów II- Volleyteam II 1:2
SP 1 Sulejów II- Dwójka II 2:0

W dniu 19.05 w Łasku, rozegrano turniej półfinałowy „Kinder” o mistrzostwo województwa łódzkiego. Szkołę Podstawową nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowała „dwójka” Sonia Kędziora , Nikola Balasińska . Po bardzo dobrym początku i wygraniu dwóch meczów, nasze dziewczyny przystąpiły do decydującego starcia z drużyna z Wierzchlas, które decydowało o awansie do najlepszej „ósemki” województwa łódzkiego. Niestety zabrakło konsekwencji w grze i mimo ambitnej postawy na boisku, popartej dużymi umiejętnościami siatkarskimi nasze dziewczyny musiały uznać wyższość przeciwniczek. Mimo goryczy porażki, zawodniczki i ich opiekunowie patrzą optymistycznie w przyszłość i dalszą karierę sportową.
Wyniki :
SP 1 Sulejów- Ozorków I 2:0
SP 1 Sulejów – Zduńska Wola 2:0
SP1 Sulejów- Wierzchlas 0:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *