UDZIAŁ W KONKURSIE RECYTATORSKIM: ,,MOJA OJCZYZNA NIEPODLEGŁA”

W poniedziałek 28 maja 2018r siedmioro uczniów Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięło udział w konkursie recytatorskim: ,,Moja Ojczyzna Niepodległa” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Królowej Jadwigi w Sulejowie. Konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza Sulejowa pana Wojciecha Ostrowskiego, Lasów Państwowych – Nadleśnictwa Smardzewice, a także Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sulejowie pana Adama Stobieckiego.
Uczestniczyli w nim uczniowie ze szkół położonych na terenie gminy Sulejów. Pierwsze miejsce ex aequo w kategorii klas IV-VII zajął uczeń naszej szkoły Dawid Matyszewski z klasy VB , natomiast trzecie miejsce w kategorii klas I-III przypadło w udziale duetowi: Oliwii Surowy oraz Mateuszowi Kielanowskiemu z klasy IA. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe.

mgr Bożena Pawlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *