SULEJÓW WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W TURNIEJU „PIŁKARSKA KADRA CZEKA”

22 maja Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie była gospodarzem rozgrywek powiatowych w turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”. W meczu z Gimnazjum w Rozprzy zawodnicy z Sulejowa nie pozostawili złudzeń i wygrali przekonująco 7-1. Tym samym awansowali do rozgrywek wojewódzkich w Kleszczowie. Bramki w tym meczu zdobywali: Bartosz Marchewka 3, Michał Zdonek 2 i Jakub Śniady 2.
30 maja w Kleszczowie uczniowie SP nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowali powiat piotrkowski na finale wojewódzkim klubem Skalnik Sulejów. W rozgrywkach grupowych był mecz z ULKS Działoszyn ( powiat pajęczański) wygrana 6-0 ( bramki Zdonek 2, Goździk, Marchewka, Markiewicz i Staszewski) i spotkanie ze Szkołą w Regnowie (powiat Rawa Mazowiecka) 8-0 (Marchewka 4, Godzik 2, Lassota i Matyszewski).
W finale nastąpiła porażka z Ceramiką Opoczno 3-0, która w swojej grupie pokonała gospodarzy Omegę Kleszczów 4-1 i Astorię Szczerców 6-1. Organizatorzy wyróżnili dwóch naszych zawodników. Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Marchewka zdobywca 5 bramek, natomiast statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Dawid Markiewicz.
Skład naszej drużyny: Markiewicz Dawid, Janikowski Damian, Goździk Jakub, Marcinkowski Dawid, Szczepanowski Kacper, Śniady Jakub, Lassota Przemysław, Biernacki Maciej, Zdonek Michał, Marchewka Bartosz, Staszewski Adrian, Matyszewski Jakub, Banasik Kacper, Szczypiorski Adrian, Paszewski Piotr, Zieliński Natan, Majkowski Tomasz, Szczypiorski Adrian, Podlewski Mateusz, Firkowski Dawid, Pastuszka Jakub i Matyszewski Aleksander. Trenerzy Nojek Łukasz i Janu Maciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *