I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ MATEMATYCZNY

5 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Uszczynie odbył się I Międzyszkolny Turniej Matematyczny. Wzięło w nim udział 20 uczestników z 5 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Grzegorz Krawiec, Patrycja Kołek – uczniowie klasy VI B oraz Patrycja Leska, Julia Piekarz – uczennice klasy VI C.
Podczas zmagań konkursowych uczniowie wykazali się wiedzą matematyczną oraz umiejętnością pracy zespołowej w grach logicznych.
W kategorii drużynowej nasza reprezentacja zajęła I miejsce. Zwycięzcom gratulujemy świetnego wyniku a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólna zabawę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.