DNI BEZPIECZEŃSTWA TECHNICZNEGO

W dniu 14.06.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyło się spotkanie w ramach Dni Bezpieczeństwa Technicznego, projekt „Akademia UDT dla Dzieci”.
Popularyzując wiedzę z zakresu bezpieczeństwa technicznego Urząd Dozoru Technicznego Oddział terenowy w Łodzi, Biuro w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadziło spotkanie z czterema klasami dzieci w trzech grupach.
W czasie spotkania, oprócz podstawowych informacji dotyczących działalności Urzędu Dozoru Technicznego i przepisów o dozorze technicznym – dostosowanych dla dzieci, prezentowane były urządzenia ciśnieniowe oraz urządzenia transportu bliskiego podlegające dozorowi technicznemu, a także wypadki wynikające z niewłaściwej ich eksploatacji.
Szkolenie w ramach projektu „Akademia UDT dla Dzieci” spotkało się z dużym zainteresowaniem dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *