PIKNIK INTEGRACYJNY 15 CZERWCA 2018 R.

„Bez telefonów!? To się nie uda!” – tak pomysł zabawy na świeżym powietrzu skwitowali uczniowie klasy IV d, kiedy dowiedzieli się o pikniku, na który nie wolno zabrać telefonów.
Udało się! Pogoda dopisała, więc dzieci mogły korzystać z uroków zabawy na leśnej polanie w tzw. Wielkim Dole. Szczególną atrakcją był szereg zabaw przygotowany dla czwartoklasistów przez dziewczyny z klasy II b gimnazjum. Na początku trzeba było uważnie wysłuchać opowieści, iść we wskazane w instrukcji miejsce, odszukać kopertę i odgadnąć zagadkę. To gwarantowało dopiero przejście do kolejnego etapu zabawy.
Nie lada kłopot sprawiło odszukanie ukrytych plansz z kalamburami, bo w lesie jest wiele miejsc, by schować coś skutecznie.
Otrzymane w nagrodę słodycze były miłym zaskoczeniem, a zielona łąka na zakończenie zabawy zapełniła się kolorowymi bańkami mydlanymi.
„Chcemy jeszcze raz!” – tak po pikniku mówiły dzieci, którym nie straszne od dziś są komary, jaszczurki, żaby, zaskrońce, a nawet podrapane łokcie i zazielenione spodnie. Oczywiście panie: Nina Cichoń i Bożena Zawisza uległy prośbom wychowanków i obiecały podobny piknik powtórzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *