DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II SULEJOWIE

Fundacja „Orły Sportu” na 9 września przygotowała wydarzenie sportowe, które odbyło się tego dnia na 500 Orlikach w całej Polsce. Równo o godzinie 11.00 w całej Polsce dzieci ćwiczyły na Orlikach. Orlik w Sulejowie po raz pierwszy przystąpił do udziału w realizacji „Dnia Sportu”.
W programie zajęć Animatorzy mieli zaplanować ćwiczenia i konkurencje sportowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, który Orliki biorące udział w tym przedsięwzięciu otrzymały specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Po rozgrzewce i szeregu ćwiczeń przygotowanych przez Animatora doszło do rozgrywek piłkarskich, w których udział oprócz dzieci i młodzieży szkolnej brali także aktywnie spędzający czas rodzice. Każdy z uczestników zajęć otrzymał upominek od Fundacji Orły Sportu w postaci bidonu.

Opracował Łukasz Nojek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *