INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W WOLBORZU

W dniu 19 września 2018r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięła udział w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci, które odbyły się w Wolborzu. W biegach wzięło udział 21 naszych uczniów.
W kategorii chłopców Igrzysk Dzieci rocznik 2006 i młodsi Radosław Klass zajął 8 miejsce, Karol Janiaczek 23. , Piotr Woźniakiewicz 55. , Wiktor Bojarczuk 71. i Tomasz Kleska 72. na 121 uczestników.
W kategorii dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2003 i młodsi Oliwia Synderecka zajęła 8. miejsce, Wiktoria Firmowska 19. , Hanna Czerwińska 54. , Wiktoria Pardel 59., Wiktoria Papiernik 74., Alicja Arkusińska 75 na 76 uczestniczek.
W kategorii chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2003 i młodsi Igor Miarka zajął 21 miejsce, Dawid Markiewicz 27., Michał Chmielewski 33., Jakub Major 40., Szymon Woźniakiewicz 43., Jakub Milczarek 47., Piotr Paszewski 50 i Jakub Pastuszka 54. na 96 uczestników.

Opiekunami podczas zawodów byli Grażyna Ryszka i Łukasz Nojek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.