EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W dniu 26.09.2018r obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali liczne atrakcje.
Klasy młodsze 0-III przygotowywały plakaty Misia Paddingtona, które to zostały wywieszone na wystawie szkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały słodki podarunek , a najlepsze prace zostały nagrodzone książkami. W tym dniu odbyła się również projekcja filmy MIś Paddington, która sprawiła radość zarówno tym młodszym jak i starszym uczniom. Klasy IV-VIII i III Gimnazjum przygotowały stoiska z wybranymi przez siebie krajami, można było zapoznać się z najważniejszymi informacjami o danym kraju a także można było skosztować dań , potraw i przekąsek przygotowanych przez samych uczniów. W tym roku poprzeczka została podniesiona tak wysoko, zaangażowanie uczniów , ich wyobraźnia, pomysłowość i chęć działania przeszła najśmielsze wyobrażenie. Dyrekcja naszej szkoły nie mogła wytypować klasy, która najbardziej zaangażowała się w przygotowanie dzisiejszych obchodów z tego powodu wszystkie klasy zwyciężyły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *