Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W SULEJOWIE

W czwartek 27 września 2018r uczniowie klasy 0a Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie zawitali z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sulejowie.
Dzieci podczas wizyty uczestniczyły w zorganizowanych specjalnie dla nich zajęciach, które dotyczyły tematu „Dobre wychowanie”. Mali uczniowie poznali zasady właściwego zachowania się zarówno w życiu codziennym – w kontaktach z kolegami, koleżankami, dorosłymi, jak i w szkole. Zdobytą wiedzę dzieci utrwaliły słuchając i bawiąc się przy specjalnie przygotowanych i związanych z tematem piosenkach. Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Wykazywali także duże zainteresowanie książkami przeznaczonymi dla dzieci, które znajdowały się w czytelni.
Serdecznie dziękujemy Paniom Bibliotekarkom za zaproszenie oraz doskonale przygotowane zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *