U NAS W EUROPIE

W dniu 27 września uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie wzięli udział w spotkaniu pt.: „ U Nas w Europie” organizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Piotrków Trybunalski.

Celem spotkania zorganizowanego przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Sulejowie było przybliżenie ogólnych zasad funkcjonowania Unii Europejskiej, idei jej założenia, polityki oraz bardzo ważnych aspektów dotyczących działań w zakresie ochrony środowiska. Podczas warsztatowej lekcji uczniowie brali udział w konkursach sprawdzających zdobytą wiedzę, a otrzymywane nagrody, były dowodem na jej mistrzowski poziom. Wszyscy podopieczni naszej Szkoły dostali publikacje dotyczące UE, a na zakończenie spotkania czekał na nich słodki poczęstunek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *