WYCIECZKA KLASY I A

W dniu 04 października uczniowie klasy I c wraz z wychowawcą pojechali na wycieczkę do Tomaszowa Mazowieckiego. Wyjazd zorganizowany był z okazji Dnia Chłopaka. Byliśmy gośćmi 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie. Mogliśmy zwiedzić różne obiekty wojskowe znajdujące się w tej jednostce. Najbardziej podobały się dzieciom różne pojazdy wojskowe do, których mogliśmy wejść i obejrzeć ich wyposażenie. Byliśmy w miejscach gdzie żołnierze wypoczywają po służbie. Największym przeżyciem dla nas była możliwość obejrzenia z bliska broni i karabinów ćwiczebnych. Widzieliśmy prawdziwe spadochrony, patrzyliśmy w zaciemnieniu przez noktowizory. Dziękujemy panu starszemu szeregowemu Mariuszowi Trojnarowi (prywatnie tata naszego ucznia) i panu porucznikowi za oprowadzenie nas po jednostce oraz mamom za pomoc w organizacji wycieczki. Po wizycie w jednostce byliśmy w McDonaldzie. Wycieczka była bardzo udana.

Katarzyna Gajda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.