WYCIECZKA DO KRAKOWA I „ENERGYLANDII”

Dnia 27 września 2018r. uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjalnej uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Krakowa i Zatoru. W Krakowie spacerowaliśmy po Starym Mieście zwiedzając Drogę Królewską, Uniwersytet Jagielloński, Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan i mury obronne z Wieżą Floriańską, Dom J. Matejki.

Następnie zobaczyliśmy Wzgórze Wawelskie a na nim renesansowy dziedziniec zamkowy. Wspaniałą atrakcją wycieczki było zwiedzanie Katedry z Kaplicą Zygmuntowską, wieży z dzwonem „Zygmunta” i krypt kaplicy. W drugim dniu wyruszyliśmy do Zatoru, aby bawić się i przeżywać emocje w największym parku rozrywki w Polsce – „Energylandii”. Uczniowie korzystali z wszystkich atrakcji parku. Po całym dniu zabawy wróciliśmy do Sulejowa zadowoleni i uśmiechnięci. Zachęcamy innych do odwiedzenia tego fantastycznego miejsca zabaw. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

Organizatorami wycieczki byli : p. Mariusz Magiera, p. Daria Morawska, p. Beata Skawińska,
p. Marzena Rucińska i p. Grzegorz Ruciński.
opr. Daria Morawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *