DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 15.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejowie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Przedstawienie przygotowali uczniowie klas VA i VIIC pod kierunkiem pań Iwony Rybak i Izabeli Andrzejczyk-Wąsik. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Renata Kumidaj, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.
Dekorację wykonała pani Wioleta Binkowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *