,,SPOTKANIE Z HISTORIĄ”

W dniu 18 października 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w przedsięwzięciu ,,Spotkanie z historią” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Broniewskiego 16 w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uczniowie: J. Urazińska, W. Pardel, A. Rutowicz, Sz. Woźniakiewicz ( oddziały gimnazjalne) oraz uczniowie klasy VIII w składzie: N. Owiesek, O. Morawska, L.Wójtowicz, J.Małecka, N. Małecka., J.Magiera pod opieką nauczycielki I. Pietrasiak mogli wykazać się kreatywnością w redagowaniu tekstu, wiedzą ortograficzną w napisaniu dyktanda, pomysłowością w wykonaniu plakatu (praca w grupie metodą projektu), sprawnością fizyczną w grze terenowej.
Impreza była formą zabawy podczas, której jej uczestnicy mogli w inny sposób spojrzeć na historię Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *