ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W dniu 23 października 2018 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klasy I a i I b . Na uroczystość przybyli rodzice, Dyrekcja Szkoły przedstawicielka Rady Rodziców oraz Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski . W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami, sumiennie pracować, dbać dobre imię szkoły. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Renata Kumidaj dokonała pasowania na ucznia .
Zanim jednak uczniowie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego się już nauczyły. Uroczystość prowadziły starsze koleżanki z naszej szkoły. Dzieci musiały wykazać się wiedzą i różnymi umiejętnościami. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze i rozwiązywały zagadki. Za to otrzymały trzy złote klucze, które upoważniły ich do przystąpienia do ślubowania. Pani Dyrektor pogratulowała dzieciom wiedzy, pięknej recytacji, śpiewu oraz podziękowała wychowawcom (pani Katarzyna Gajda kl. I a. i pani Beata Kieruzel kl. I b) za przygotowanie uczniów do uroczystości. Pogratulowała rodzicom tak wspaniałych dzieci. Po ślubowaniu zostały wręczone pierwszakom upominki.

K.Gajda B.Kieruzel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *