ZBIÓRKA KARMY DO SCHRONISKA

W październiku 2018r. w naszej szkole zorganizowana została przez Szkolne Koło Wolontariatu zbiórka karmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce żywności. Organizatorem i koordynatorem akcji były opiekunki Koła panie B. Skawińska,
D. Morawska, A.Nejman. Cieszymy się, że tak wielu uczniów z klas 0 – 8 i klas gimnazjalnych wzięło udział w naszej akcji i, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Zebraliśmy około 27 kg suchej karmy, 28kg karmy w puszkach, , miski, kasze, makarony, ryż, koce, poduszki i wiele innych rzeczy niezbędnych w schronisku. Po zakończonej akcji w dniu 30 października wszystkie produkty zostały przekazane do schroniska.
Serdecznie dziękujemy!

opr. Daria Morawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *