PODPISANIE UMOWY O DOFINANSOWANIE BUDOWY HALI SPORTOWEJ I BASENU PRZYSZKOLNEGO


Dnia 14 listopada 2018 roku odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie budowy hali sportowej i basenu przyszkolnego w kwocie 8040365,74 zł.
W spotkaniu udział wzięli Pani Joanna Skrzydlewska marszałek Sejmiku Wojewódzkiego, członkini Zarządu Województwa Łódzkiego, Pan Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa, Pan Michał Kieszkowski Skarbnik Gminy. Byli również obecni radni Rady Miejskiej Pan Bartosz Borkowski, pan Konstanty Ruciński i Pan Mirosław Włóka. Przedstawiciele Zarządu Rady Rodziców Pani Karolina Wereszka wiceprzewodnicząca i Pani Monika Serafin skarbnik .

Po uroczystym podpisaniu umowy o współpracy zaproszono gości na część artystyczną . Program artystyczny przygotowany został przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli.

Scenariusz montażu słowno – muzycznego obejmował treści historyczne, pieśni i wiersze. W bardzo ciekawy i obrazowy sposób przedstawiono losy naszej Ojczyzny, począwszy od zaborów, a skończywszy na roku 1918.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *