NASZA SZKOŁA NA PODIUM POWIATU W UNIHOKEJU IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

15 listopada w Łęcznie odbyły się eliminacje gminne w unihokeju chłopców i dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla rocznika 2003-05. W rywalizacji uczestniczyły tylko Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie i Szkoła Podstawowa w Łęcznie.
Wyniki:
Chłopcy: SP nr 1 Sulejów- SP Łęczno 2-1
Dziewczęta: SP nr 1 Sulejów- SP Łęczno 4-0
20 listopada w Łękach Szlacheckich odbyły się rozgrywki powiatowe w unihokeju chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP w Łękach Szlacheckich, SP Wola Krzysztoporska, SP Baby i SP nr 1 w Sulejowie. Wyniki:
Chłopcy:
SP nr 1 Sulejów- SP Baby 2-0
SP nr 1 Sulejów- SP Wola Krzysztoporska 3-1
SP nr 1 Sulejów- SP Łęki Szlacheckie 0-8
Tabela:
1. SP Łęki Szlacheckie
2. SP nr 1 Sulejów
3. SP Wola Krzysztoporska
4. SP Baby

Skład: Adam Rutowicz, Mateusz Kędra, Dawid Tymanowski, Jakub Śniady, Mateusz Podlewski, Dawid Marcinkowski, Adrian Szczypiorski, Piotr Paszewski, Patryk Sowa i Szymon Woźniakiewicz.
Opiekun Łukasz Nojek

19 listopada w Łękach Szlacheckich odbyły się rozgrywki powiatowe w unihokeju dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP w Łękach Szlacheckich, SP Wola Krzysztoporska, SP Baby i SP nr 1 w Sulejowie.
Wyniki:
SP nr 1 Sulejów- SP Baby 0-0
SP nr 1 Sulejów- SP Wola Krzysztoporska 0-2
SP nr 1 Sulejów- SP Łęki Szlacheckie 0-5
Tabela:
1. SP Łęki Szlacheckie
2. SP Wola Krzysztoporska
3. SP nr 1 Sulejów
4. SP Baby

Skład: Alicja Arkusińska, Oliwia Dratwa, Wiktoria Firmowska, Patrycja Miłak, Natasza Owiesek, Wiktoria Papiernik, Maja Pasieczyńska, Jessica Pyzia, Agata Ryszka, Julia Skupińska, Oliwia Synderecka, Anna Szymańska. Opiekun: Grażyna Ryszka.

Opracował Łukasz Nojek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *