AUDYCJA MUZYCZNA

W środę 21 listopada 2018r najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie-klasy 0, uczestniczyli w przygotowanej specjalnie dla nich audycji muzycznej. Była to druga część spotkania.

Tym razem dzieci zapoznały się z budową oraz brzmieniem skrzypiec. Miały możliwość przekonania się, ze gra na tym instrumencie nie jest taka łatwa na jaką wygląda. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, śpiewali wraz z artystami piosenki o zwierzątkach, zadawali dużo pytań dotyczących instrumentów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.