GORĄCA LINIA ZE ŚW. MIKOŁAJEM

Mikołajki to bardzo dobry czas na napisanie listu do św. Mikołaja. Z chęcią zabrali się za to uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Konkurs ogłosiła Biblioteka Szkolna.
Cieszył się on wielkim powodzeniem wśród dzieci, które chętnie pisały o swoich marzeniach. W listach nie zabrakło również próśb o prezenty dla najbliższych oraz potrzebujących. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, specjalną nagrodą za wyróżnione prace były książki.
Tego rodzaju działania pomagają rozwijać umiejętność pisania oraz kreatywnego myślenia wśród najmłodszych, propagują też chęć do czytania- coraz bardziej zanikającą pasję, szczególnie wśród młodzieży.

Opracowała uczennica klasy 8c Maryla Majchrowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.