KONKURS KOLĘD MOK

W dniu 13 grudnia 2018r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w konkursie kolęd organizowanym przez MOK w Sulejowie.
Naszą szkołę reprezentowali:
-w kategorii klas 0-3
Nikola Wąsik-kl.0a, Maria Dębiec kl.-0a, Aleksandra Matyszewska-kl.0a, Urszula Matyszewska-kl. 0c, Krystian Gnyp-kl.0c, Oliwia Surowy- kl.IIa, Nadia Polinceusz-kl.IIa, Wojciech Leski-kl.IIa;
-w kategorii klas IV-gimnazjum Nikola Witczak, kl. VIIb, Wiktoria Stolf, kl. IVb.
Wszystkie wykonania były przepiękne i bardzo starannie przygotowane. Jednak spośród wielu uczestników trzeba było wyłonić zwycięzcę. I tak w kategorii klas 0-3 nasi uczniowie zdobyli:
Nadia Polinceusz-II miejsce
Maria Dębiec-III miejsce
Wojciech Leski- wyróżnienie
W kategorii klas starszych III miejsce wyśpiewała Nikola Witczak, uczennica klasy VIIb.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.