KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY JUŻ ZA NAMI !!!

W grudniu 2018r. odbył się w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy, na którym można było zakupić ozdoby oraz kartki świąteczne, wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli.
Szkolne Koło Wolontariatu chciało z całego serca jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji, wykonując ozdoby świąteczne lub je zakupując. W szczególności chcieliśmy podziękować p. A. Rafke która sama „zasiliła” nasz kiermasz własnoręcznie wykonanymi ozdobami oraz p. Sitarzowi, który podarował nam drzewka ze swojej hodowli. Dziękujemy uczniom za przeprowadzenie kiermaszu. Uzyskana kwota zostanie przeznaczona na potrzeby świetlicy szkolnej. Mamy nadzieję, że kiermasz wielkanocny również będzie cieszył się takim zainteresowaniem.
Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

opr. Daria Morawska