DZIEŃ BABCI I DZIADKA

We wtorek 22 stycznia najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie-klasa 0a i 0c uroczyście obchodzili DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoich dziadków na Akademię, podczas której zaprezentowały przygotowane specjalnie na tę okazję przedstawienie. Występy podzielone zostały na tematykę zimową oraz nieco żartobliwą. Uczniowie fantastycznie odgrywali swoje role, recytowali wierszyki, śpiewali, a także prezentowali przygotowane układy taneczne. Na zakończenie występu  otrzymali ogromne brawa od przybyłych gości. Po Akademii dziadkowie udali się do sal lekcyjnych swoich wnucząt, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek oraz przygotowane przez dzieci upominki .
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz przebrań dla dzieci.