„PIŁKA SIATKOWA NA MEDAL”

Dnia 24.01.2019r. w ramach cyklu zawodów „PIŁKA SIATKOWA NA MEDAL”
odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie Turniej Powiatowy w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt i chłopców nauczania wczesnoszkolnego klasy III i młodszych. W turnieju udział wzięło 21 zawodników i zawodniczek z Gminy Sulejów i 7 zawodniczek i zawodników z Gminy Aleksandrów. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch fazach: faza grupowa i faza finałowa. Faza grupowa rozegrana była systemem „każdy z każdym”. Po wyłonieniu 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z fazy grupowej rozegrana została faza finałowa. Po zakończeniu rozgrywek klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
1 miejsce: Nela Budkowska; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
2 miejsce: Seweryn Gawin; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
3 miejsce: Filip Kużnia ; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
4 miejsce: Dębowski Jakub; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną, Ola Bojarczuk,
Nikodem Czajka; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
Turniej zorganizowany był przez , UKS „FUKS” Sulejów, Szkołę Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
w Sulejowie. Zawodniczki, zawodnicy którzy zajęli miejsca I-III otrzymali medale. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali poczęstunek oraz dyplom za udział. Nagrody ufundowane zostały przez w/w organizatorów. Nagrody wręczył wicedyrektor Grzegorz Ruciński oraz Prezes UKS „FUKS” Sulejów Wiesław Wieczorkowski.
Podziękowania dla uczniów klasy VII a Anity Andrzejczyk, Juli Domańskiej, Bartkowi Pielużkowi, którzy celująco spisali się w roli sędziów.