SPEKTAKLE PROFILAKTYCZNE

23 i 34 stycznia uczniowie naszej szkoły oglądali w MOK-u w Piotrkowie Tryb. spektakle o charakterze profilaktycznym. Młodsza grupa zobaczyła przedstawienie pt. „Dzieci sieci”, w którym poruszony był problem uzależnienia od komputera oraz zagrożeń wynikających z korzystania z internetu i portali społecznościowych. Najstarsze klasy obejrzały sztukę na podstawie książki „My, dzieci z dworca ZOO”, która mówi o narkomanii wśród młodzieży. Wyjazdy miały na celu profilaktykę uzależnień i wynikających z nich zagrożeń dla dzieci i młodzieży. Z pewnością żywe słowo odniosło silniejsze działanie wychowawcze a gra młodych aktorów i tematyka bliska uczniom zaciekawiła młodych widzów. Mamy nadzieję, że ku przestrodze. Dziękujemy Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za zakup biletów.