GALA BOKSU O PUCHAR BURMISTRZA SULEJOWA

W dniu 09.03.2019 roku odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie V Gala Boksu o Puchar Burmistrza Sulejowa. W zawodach udział wzięło 36 zawodników z 12 klubów bokserskich z całej Polski. Celująco zaprezentował się absolwent naszej szkoły Kacper Baczyński reprezentujący BTS Boxing Team Sulejów, który w wadze do 69 kg junior zwyciężył 3:0 z zawodnikiem Nokaut Radomsko Bartoszem Szczepańskim. Gala zgromadziła dużą liczbę sympatyków boksu zarówno w hali sportowej jak i na facebooku, gdyż dzięki uprzejmości Pana Marcina Pączyńskiego galę można było obejrzeć na żywo na facebooku BTS Boxing Team Sulejów (52 widzów). Składamy serdeczne podziękowania Pani Magdzie Leskiej oraz osobom zaangażowanym w organizację
i przebieg V Gali Boksu o Puchar Burmistrza Sulejowa.