WYJAZD DO TEATRU ARLEKIN W ŁODZI

Uczniowie klasy I a,0 b ,III B i klasy IV w dniu 6 marca 2019 r. wyjechali do Łodzi na spektakl ,oraz warsztaty teatralne do Teatru Arlekin. Przedstawienie pt. „O dwóch takich co ukradli księżyc” to rozśpiewana i roztańczona inscenizacja znanego utworu Kornela Makuszyńskiego. Dzieci z wielkim zaciekawieniem i uwagą śledziły losy głównych bohaterów Jacka i Placka .Po spektaklu uczniowie brali udział w kreatywnych warsztatach teatralnych „Porusz sobą ,porusz lalką”. Poznawały techniki poruszania różnego rodzaju lalkami teatralnymi oraz odkrywania możliwości ruchowych własnego ciała. Opiekę nad dziećmi podczas wycieczki sprawowały wychowawcy klas panie :Katarzyna Gajda ,Anna Ignerowicz, Ewa Zawisza, Beata Maszczyk.

Napisała: Katarzyna Gajda