UCZNIOWIE SP NR 1 W SULEJOWIE DOPINGOWALI REPREZENTACJĘ POLSKI W MECZU Z ŁOTWĄ

24 marca uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie pojechali na mecz kadry Polski w piłkę nożną, który odbył się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Dzięki temu, że nasi zawodnicy wywalczyli awans do finału wojewódzkiego Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w nagrodę otrzymali od organizatora turnieju wraz z rodzicem wejściówki na mecz piłki nożnej eliminacji do Mistrzostw Europy Polska- Łotwa. Podczas meczu Polska Reprezentacja dopingowana była przez drużynę U-12 turnieju Tymbark prowadzoną przez Łukasza Nojka w składzie: Dorian Pardel, Olivier Pyzia, Mikołaj Warych, Maksymilian Twardowski, Remigiusz Podlewski, Maksymilian Ciołkowski, Daniel Pyzia, Kacper Król, Marcel Biernacki i Marcel Ciołkowski oraz ekipę U-10 turnieju Tymbark, której trenerem jest Maciej Janu w składzie: Cyprian Michalak, Filip Kuźnia, Mateusz Malarz, Michał Albin, Seweryn Gawin, Jakub Błaszczyk, Piotr Chodzicki, Dawid Olczyk, Patryk Piechura i Mateusz Stępień. Wyjazd został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego Łukasza Nojka i Macieja Janu.