CHŁOPCY SP NR 1 W SULEJOWIE NA FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

8 kwietnia w Łodzi na obiektach CHKS-u odbył się turniej finałowy województwa łódzkiego „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” w kategorii chłopców i dziewcząt do lat 12. Nasza drużyna reprezentowała powiat piotrkowski rozegrała trzy mecze grupowe : z SP Czestków powiat łaski 10-0 (bramki: Pardel 4, Pyzia O. 3, Twardowski, Ciołkowski, samobójcza) z SP nr 12 w Tomaszowie Maz. powiat tomaszowski 2-3 (bramki: Ciołkowski i Pardel) i Victoria Kluki powiat bełchatowski 1-3 (bramka Podlewski). Awans do ćwierćfinału wywalczyła drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego. Nasza drużyna grała w składzie: Biernacki Marcel, Podlewski Remigiusz, Twardowski Maksymilian, Pardel Dorian, Pyzia Olivier, Warych Mikołaj, Ciołkowski Maksymilian, Król Kacper i Ciołkowski Marcel. Opiekunem drużyny podczas turnieju był Łukasz Nojek.

Opracował Łukasz Nojek